İcra Kurulu Başkanı'nın Mesajı - Ankara CSS Temizlik Şirketi


İcra Kurulu Başkanın Mesajı

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız

Kurulduğumuz ilk günde hayal ettiğimiz büyüme trendini bugün gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz bu zorlu süreçte tek başına pek bir anlam ifade etmesede biraraya geldiğinde muazzam bir rekabet gücü sağlayan bir çok faktöre sahip olduğumuzu farkettik. Gerek benim altı yıllık hizmet sektörü ve insan kaynakları yönetimi alanındaki tecrübem, gerekse şirket ortağım olan Sayın İlker MERAL’in on yıla yakın yurtdışı kaynaklı firmalarda edindiği kurumsallaşma ve profesyonel yönetim alanında ki tecrübelerine, güvene dayalı oluşturduğumuz referans ağımız ve gerek tedarikçi gerekse de işgücü anlamında bizimle çalışmak isteyen birçok insanın arkamızda olması da eklenince CSS bugünlere emin adımlarla gelebilmiştir.


Doğru kararların doğru zamanda ve doğru insanlarla beraber alınması bu süreçte bizi başarılı kılan en önemli üç unsur oldu. Başarıyla tamamladığımız ve hizmet vermeye devam ettiğimiz her proje bizim kendimize olan güvenimizi artırmakla beraber gerek finansal anlamda, gerek işgücü ve sektörel piyasada daha rekabetçi ve güçlü olmamıza neden oldu. Değişim ve gelişim hızımızı hiç kesmedik. Bu nedenle de bugün belki de Türkiye’de ArGe departmanı olan tek Endüstriyel Temizlik firması olduğumuzuda gururla belirtmek isterim. 

Verdiğimiz hizmetleri sürekli talep yaratan, hizmeti farklılaştıran ve yüksek teknolojiyi kullanacak biçimde şekillendirmeye özen gösterdik ve bir süre sonra bunun bizde bir kurum kültürü olmaya başlamasını memnuniyetle izledik. Bu şekilde her geçen gün daha çevreci yöntemler keşfediyor, daha verimli uygulamaları hayata geçiriyor ve alışılagelmişin dışında kalite ve ekonomikliği birarada sunan temizlik hizmet paketleri sunabiliyoruz. 

Bundan sonra Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli ve yerel anlayışla ama uluslararası kalite standartlarında hizmet veren, yurtdışı menşeli olmayan ya da şirket satınalmaları ile büyümeyen bir firması var. CSS olarak amacımız sektörde hakettiğimiz yeri en kısa zamanda alarak kaliteli, verimli, kurumlara katma değer katan ve Endüstriyel Temizlikte ilk sıralarda tercih edilen bir çözüm ortağı olmak. 

CSS İcra Kurulu Başkanı
Mustafa KARADAŞ


 Hemen Ara