Ana SayfaHizmetlerFabrika Temizliği


Fabrika Temizliği


fabrika temizliği galeri 1

Fabrika temizliği kavramı aslında endüstriyel tesis temizliği kavramına çok yakın olup kapsam olarak biraz daha dar bir anlam ifade eder. Endüstriyel tesis temizliğine göre fabrika temizliği genellikle daha az alana sahip, daha az Entegre üniteleri olan ve çoğunlukla üretimsel faaliyetlerin yapıldığı alanlarla ilgili temizliği ifade eder. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki fabrika temizliğinde de en az endüstriyel Tesislerde yapılan temizlik esnasında uyulan İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına harfiyen uymalıdır.

Bir fabrikada düzenli olarak Fabrika temizliği yapılmıyorsa bu durum üretim düzeyi, idari yönetim kalitesi, hijyen standartlarının düşmesine bağlı olarak personel sağlığı ve motivasyonu açısından büyük önem arz eder. Fabrika Temizlik Şirketleri olan CSS Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Firması olarak, Fabrika Temizliği için Türkiye’nin tüm illerine uzman kadromuz ve zengin makine ekipman parkımızla hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz en iyi fabrika temizliği için işyerinizde yapacağımız ücretsiz keşif ile size en uygun çözüm önerilerimizi sunabiliriz. Ankara temizlik şirketleri arasında fabrika temizliğinde en iddialı firmayız. Bunu gerek referanslarımızı inceleyerek gerekse size özel çözüm önerilerimizi sunmamız için bir görüşme fırsatı vermeniz halinde zaten fark edeceksiniz. Firmamız tarafından Temizlik esnasında kullanılan tüm kimyasallar ile  makina ekipmanlar markalı, tescilli ve TSE standartlarındadır.

Fabrika temizliğinde önem arz eden bir diğer husus ise kalite ve iş güvenliği yanında temizlik işinin en hızlı bir şekilde bitirilmesidir. Yeni imalat sezonuna girecek olan ya da temizlik nedeniyle üretimine bir süreliğine ara vermiş olan fabrikaların temizlik işini bir an önce bitirip faaliyetlerine başlaması büyük önem arz etmektedir.

fabrika temizliği galeri 2

Ankara fabrika temizliğinde siz müşterilerimizin temizlik için tek başınıza bir araya getirmeniz mümkün olmayan: Binicili zemin temizleme makinesi, mobil İskele, mobil sepetli vinç, uzman profesyonel ekip, özellik içeren kimyasal maddeler, Birbirinden farklı temizlik ekipmanları, iticili zemin yıkama otomatları vb.. gibi Fabrika temizliğinin olmazsa olmazları olarak kabul edilen tüm kaynakların en kısa zamanda temin edip en verimli şekilde kullanmak bizim işimiz.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır

Fabrika Zemin Temizliği : Profesyonel 3 motorlu by pass sistemli güçlü vakum makineleri ve zemin yıkama otomatları ile yapılmaktadır.
Fabrika Makine ve Vinç ve Mekanik Aksamların Temizliği : Elektronik aksamlarla kesici delici pres basma alanları dikkate alınarak hassas vakumlama,  kuru yada nemli bezle temizlenir.
Kablo kanalları ve Borulama sistemlerinin temizliği : Yüksek merdiven ve mobil sepetli vinç yardımı ile vakumlama ve silim yapılır.
Fabrika Aydınlatmaların temizliği
Fabrika İdari Bina ve Personel Sosyal tesis alanlarının temizliği : Yemekhane, soyunma odaları, Ofisler, toplantı salonu, depo, merdivenler ve tuvalet temizliği.
Fabrika Halı zemin temizliği : İstenmesi halinde yerinde halı yıkama yapılır
Pencere Balkon Teras temizliği
Fabrika Mıntıka Temizliği
Fabrika dış cephe kaplama ve dış cephe cam temizliği
Fabrika iç duvar kaplama alanları temizliği

fabrika temizliği galeri 3

Sizde en iyi Fabrika Temizlik Firmaları arasında bulunan CSS Ankara Temizlik Şirketleri nin eşsiz eşsiz hizmet kalitesini yaşamak istemez misiniz? Fabrika Temizliği konusunda profesyonel olarak hizmet almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterli.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara