Ana SayfaHizmetlerTemizlik Makina Kiralama


Temizlik Makina Kiralama


temizlik makina kiralama galeri 1

Ankara'da temizlik makinesi kullanımı yüksek volümlü iş yükünün olduğu çok geniş zemin alanlara sahip yapılarda temizlik için elzem ekipmanlardır. Temizlenecek alanın büyüklüğüne bağlı olarak zemin yıkama makineleri operatörünün kullanım şekline göre: binicili otomat ve itmeli otomat  olarak,  tahrik motoru sistemine göre de elektrik beslemeli ve akülü olmak üzere iki tip olarak sınıflandırılmaktadır. Bunlardan binicili  zemin yıkama otomatı bir diğer adıyla  zemin yıkama temizlik makinesi alışveriş merkezleri, Ticaret merkezleri, otoparklar, fuar organizasyon ve seminerler için kullanılan büyük yapılar, rezidanslar, hastaneler, okullar ve benzeri büyük kullanım alanlarına sahip yapıların zeminlerinin detaylı bir şekilde temizlenmesine el vermektedir.  Özelikle Sanayi bölgelerinde inşaatı henüz tamamlanmış büyük fabrika ve depo alanlarının faaliyete geçmeden önce makine ve ekipmanları  yerleştirilmeden  bu tür makinelerle temizlenmesi hem zaman hem emek hem de iş kalitesi açısından büyük farklar yaratmaktadır. Denilebilir ki nispeten daha küçük olan bir iticili zemin yıkama makinesi  tek başına beş temizlik personelinin yaptığı işi,  bir binicili zemin yıkama makinesi ise tek başına 12  temizlik personelinin yaptığı işi yapar.

temizlik makina kiralama galeri 2

Temizlik Makina Kiralama Fiyatları

Çok geniş zemin alanlara sahip yapılarda gerek yapılacak temizlik işi ile ilgili iş yükünün fazla olması gerekse zemine yapışmış temizlenmesi zor hatta imkansız görünen inatçı kirleri temizlemek günlerinizi alacağı gibi sonucunda da istediğiniz  kaliteye ulaşamayabilirsiniz. Bazı inatçı kirlerde kullanılan deterjanlar, inatçı kirleri hiçbir şekilde temizlemez.  Böyle alanlarda bu makinelerin donatılmış olduğu özel ekipman ve eklentiler kullanılan özellikli kimyasallarla da bir araya gelince insan gücünün zorlanacağı ve uzun zaman harcayacağı işleri çok kısa zamanda kaliteli bir şekilde yerine getirebilmektedir.  Ankara Temizlik Firmaları içerisinde Firmamızın Temizlik Makineleri Kiralama hizmetlerinden yaralanarak, kısa süre içerisinde hiçbir şekilde geçmeyen inatçı kirlerinizi çok kolay bir şekilde temizleyerek kaliteyi hissedebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanan binicili zemin temizleme otomatı, uzun süredir sektörde kullanılan ve çalışma performanslarını ve dayanıklıklarını ispatlamıştır. Bu nedenle yüksek performans özelliği ile kısa süre içerisinde tüm temizleme işlemlerinizi halledebilirsiniz. Firma uzmanlarımız, temizlik makineleri kiralama hizmeti öncesinde temizlenecek olan alana keşif yaparak sizlere en uygun olan makine seçimini yapar.

temizlik makina kiralama galeri 3

Bu makinelerin edinim maliyetlerinin çok yüksek olması,  bunun yanında kullanıcı operatör faktörü ve makine bakım, onarım, işletim maliyetleri nedeniyle çoğu zaman kiralanmalar satın alınmalarından daha karlı ve verimli görülmektedir. Ankara temizlik firması olarak tavsiyemiz zemin temizleme makinesi kiralayacağınız zaman mutlaka makinenin akü şarj kullanım süresi, birim zamanda temizleyebileceği alan miktarı, kirli ve temiz su tankı kapasitesi, hızı, markası, ve üretildiği yer ile alakalı bilgileri kontrol ediniz. Piyasada birçok farklı isim altında pek de verimli olmayan dolayısıyla hizmet kalitesi düşük makineler bulunmaktadır. Bununla birlikte makineyi kullanacak olan operatörün gerekli eğitimleri almış ehil bir personel olması yanında gerek makinenin teknik bakım, onarımı ve işletilmesi ile ilgili  temel bilgilere haiz  bir personel olması gerekse İşçi sağlığı ve iş güvenliği eğitimini tamamlamış Sigorta girişi yapılmış bir personel olması büyük önem arz etmektedir. Ayrıca kiraladığınız makine ile ilgili bakım onarım, nakliye, sigorta, Yedek Parça, servis, operatör ve benzeri tüm hususların detaylı olarak netleştirildiği bir makine kiralama sözleşmesi imzalamayı unutmayın.  Ankara Temizlik Şirketleri ile dilediğiniz makineyi istediğiniz zamana kadar kullanabilir, memnun bir şekilde hayatınıza bakabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayın.

temizlik makina kiralama galeri 4


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara