Ana SayfaHizmetlerSabit Sözleşmeli Personel Temini


Sabit Sözleşmeli Personel Temini


sözleşmeli personel temini resim

Ankara Temizlik Şirketi CSS Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, tüm Türkiye genelinde özel ya da kamu Kurum ve Kuruluşların ihtiyaç duydukları ve kendi asli işleri ile alakalı olmayan hizmetlerin sağlanması ve organizasyonu konusunda müşterileri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Günümüz rekabet ortamında, şirketler verimliliklerini devamlı arttırırken, maliyetlerini düşürmek zorundalar. Bunu başarabilmenin yollarından birisi de mümkün olduğu kadar esnek ve ekonomik bir işgücüne sahip olmaktır. 
Firmanızın ana faaliyetleri üzerinde doğrudan etkisi olan temel pozisyonlar dışındaki pozisyonlarda çalışan işgücünüzü, personel arama konusunda zaman ve maliyete katlanmadan, eğitim ve oryantasyonu, sevk ve idaresi, kıdem tazminatı-ihbar tazminatı, yıllık izin, izin doldurucu gibi özlük hakları ve ücretlendirmesi şirket yönetimimizde kalacak şekilde, profesyonel bir hizmet kuruluşunun bordrosuna devir etmek istediğinizde, Ankara Temizlik Şirketleri CSS Endüstriyel Temizlik Hizmetleri çözüm ortağınızdır. Gerek Şirketinizin içerisinde bulunduğu sektörle ilgili değişkenler gerekse firma için üretim, büyüme ve finansal kararlara bağlı olan değişkenlerden dolayı ana faaliyet alanınızla alakalı olmayan endirekt hizmet personeli kadrosunda yapacağınız tüm değişikliklerde bu tür hizmetleri dışarıdan alıyor olmanın getirdiği avantajları sağlarsınız. Bunun dışında dışarıdan temin edilen temizlik hizmet personelinin herhangi bir sebeple işe devamsızlık yapması halinde yerine aynı özelliklerde bir personel bulunması zorunluluğu da ortadan kalkar. Çünkü bu işi sizin adınıza yapan bir çözüm ortağınız vardır. Sizin için temin edilen hizmet personelinden Yeteri kadar verim alamadığını düşündüğünüzde ya da bunun dışında herhangi bir nedenle başka bir personele değiştirilmesini istediğinizde karşılıklı olarak hukuki hakları gözetilerek hiçbir tarafın mağdur olmayacağı bir şekilde Yerine çalışacak yeni bir personelin en geç iki gün içerisinde temin edilmesini sağlıyoruz.

Personel Temini Hakkında

Ankara temizlik şirketleri arasında sabit sözleşmeli hizmet personeli temini yapan firmamız zengin ve güvenilir referansları ile birlikte Eğitimli ve İşinin ehli hizmet personel kadrosuyla sizlerin bu alanda ihtiyaç duyduğu Personel açığını kapatır. Siz değerli zamanınızı bu hizmetlerin görülmesi ile ilgili hiçbir faaliyette kaybetmezsiniz. İstediğiniz profilde personeller projenizin taşıdığı özellikler ve göz önüne alınarak ihtiyacınıza göre özenle Seçme ve Yerleştirme prosedürü ne tabi tutularak hizmete başlatılır. Personelin performansı, işe devam durumu, kılık kıyafeti, hal ve hareketleri gibi hizmet kalitesini doğrudan etkileyen bir çok kriter sabit personel temini eden firmamızın ilgili bölüm yöneticileri ve şefleri tarafından sık sık denetlenir. Müşteri memnuniyetini garanti altına almak adına müşterilerle sık sık bilgi alışverişi, anket çalışmaları ve geribildirim toplantıları yapılır.
Konser, fuar, tanıtım, konser, açılış, resepsiyon, balo, seminer organizasyonlarında part-time, iş merkezleri, her türlü ofis, rezidans, site, oteller, fabrikalar, hastaneler gibi kuruluşlarda part-time ya da full-time görev yapacak konusunda deneyimli personel temin ederek hizmet vermekteyiz.

sabit personel galeri

Siz de temizlikle baş edemediğiniz zaman ihtiyaç duyduğunuz sözleşmeli personel, sabit personel, hizmet personeli, Temizlik personeli temini için Ankara Temizlik Firmaları arasında bu işi usulüne uygun, kurumsal olarak yerine getiren %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye hazır olan firmamızdan mutlaka teklif alınız. 
İhtiyaca göre yabancı dil bilen ve uzmanlık gerektiren farklı konularda yetkinliğe sahip elemanlarımızla tüm taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Ankara Sekreter Temini
Ankara Yönetici Sekreter Temini
Ankara Yönetici Asistan Temini
Ankara Çay Servis Elemanı Temini
Ankara Ofis Boy Temini
Ankara Barista Temini
Ankara Bulaşıkcı Temini
Ankara Komi Temini
Ankara Garson Temini
Ankara Resepsiyonist Temini
Ankara Resepsiyon Görevlisi Temini
Ankara Bahçıvan Temini
Ankara Fuar Tanıtım Hostesi Temini
Ankara Çevirmen Temini
Ankara Makam Şoförü Temini
Ankara Şoför Temini
Ankara Temizlik Personeli Temini
Ankara Gündelikçi Temini
Ankara Housekeeper Temini
Ankara Düz İşçi Temini

sabit sözleşmeli personel temini


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara