Çöp Şut Baca Temizliği


çöp şut baca temizliği 1. resim

Çok yaygın olmasa da bazı toplu yapılar evsel atıklarının tahliyesinde çöp şut baca sistemini kullanmaktadırlar. Çok katlı yapılarda kapıcılık hizmetinden zaman ve emek tasarrufu sağlayan bu sistem her bir katta bulunan çöp şut odalarından çöplerin ortak bir baca sistemine bırakılması ve bodrum katta bu çöplerin biriktirilerek tahliye edilmesi sistemine dayanır. Tabi tahliye esnasında baca çeperlerine temas eden atıklar zamanla birikerek bir katman oluşturmakta, bu durumda kötü kokulara neden olmakla birlikte mikrop ve bakterilerin ürediği bir ortam haline gelmektedir.

Baca Temizliği Öncesi

Çöp şut bacalarının her yıl yaz aylarının başlarında çöp şut baca temizliğinde uzmanlaşmış bir firma tarafından temizlenmesi hem koku probleminin hemde olası hastalıkların önüne geçmek adına önem taşımaktadır. Ankara temizlik şirketleri içerisinde çöp şut baca temizliğini En iyi şekilde yapan firmamız bu temizliği bilindik yöntemlerden farklı olarak özellikli kimyasallar, özel ekipmanlar ve bu konuda eğitim almış tecrübeli personeller ile yapabilmektedir. Bu işlem sonunda kötü kokular ortan kalkmakta, %100 hijyen sağlanmakta, işlem öncesi ve sonraası fotoğraflamalarla yapılan temizliğin ne derece başarılı olduğu işverene raporlanmaktadır.

çöp şut baca temizliği 2. resim

Eğer sizinde bina ya da apartmanınızda çöp şut baca sistemi var ise Ankara temizlik firmaları arasında çöp şut baca temizliğinde uzmanlaşmış firmamızdan referanslarını da içeren detaylı bir teklif almadan temizliğe karar vermeyiniz. Çöp şut baca temizliği için firmamıza başvurmanız durumunda uzman ekiplerimizle yerinde yapacağımız fizibilite ile size en uygun olan çözümü belirleyip uygun bir fiyat teklifi ile size sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve size özel çözüm önerilerimiz için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Ankara Temizlik Şirketleri arasında çöp şut baca temizliğine ihtiyaç duyduğunuz her anda uzman ekibimiz ve uygun ekipmanımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

çöp şut baca temizliği 3. resim


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara