Ana SayfaHizmetlerPeriyodik Temizlik Hizmetleri


Periyodik Temizlik Hizmetleri


periyodik temizlik hizmetleri
Periyodik Temizlik Hizmeti, firmamız tarafından müşteri ihtiyacına göre günlük, haftalık veya aylık olarak verilebilmektedir. Periyodik Temizlik Hizmeti, işyeri, ofis ya da ev hangi yaşam alanı olursa olsun hijyenik bir ortam sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltmek açısından oldukça gerekli ve önemlidir.

Firmamız tarafından verilen bu hizmet, alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş uzman, eğitimli ve profesyonel personellerimiz tarafından son sistem makine ve ekipmanlar ile yapılmaktadır. Ev, okul, hastane, ofis, imalathane ve fabrikalar, rezidans bina site ve otoparkların temizliği için verilen Periyodik Temizlik Hizmetleri, en uygun şekilde ve kalitede yapılmaktadır. Periyodik temizlik hizmetinde asıl hedeflenen sabit, tam zamanlı ya da belirli periyotlarda olsun siz değerli müşterilerimizin asıl işinize yoğunlaşarak bu iş için harcayacağınız zaman ve emekten tasarruf etmenizi ve bununla beraber uzmanlık isteyen bu tür işleri dışarıdan temin yöntemi ile alanında uzmanlaşmış firmalara yaptırmanızdır. Ankara temizlik şirketleri olarak bu hizmeti sizlere, en uygun fiyata en iyi şekilde vermeyi hedefliyoruz.

Periyodik Temizlik'te Neler'e Dikkat Edilmeli!

Bazen firmalar kendi organizasyonları için temizlikle alakalı çözümler üretmekte zorlanırlar. Bu iş için uygun personel temin edilmesi, personelin eğitilmesi, kontrol ve denetimi, iş kalitesinin ölçümlenmesi, temizlik iş programını ve temizlik çizelgelerinin oluşturulması, performans yönetimi ve geri bildirimlerin yapılması, hatta personel puantaj bordro SGK ve benzeri özlük işleri ile ilgili süreçlerin takibi firma için bir elzem olur. Üstüne üstlük uygun makina ve ekipman seçimi ile sarf ve temizlik malzemelerinin temini noktasında da bir bilgi birikimi ve uzman yaklaşımı gerekmektedir. Personelin hastalık ve benzeri özel mazeretleri ile işe gelememesi ya da gerek işyeri kuralları açısından gerekse performans kriterleri açısından projede devam etmesinin mümkün olmadığı durumlarda da bu personelin yerine geçici ya da kalıcı aynı bilgi ve tecrübe birikimine Sahip bir personel temin etmek çoğu zaman imkansız olmaktadır. İşte tüm bu etkenleri hesaba kattığımızda işyeri, ev, ofis herhangi yaşam alanı olursa olsun ihtiyaç duyduğunuz periyodik temizlik hizmetlerini bu alanda uzmanlaşmış kurumsal ve profesyonel bir firmadan temin etmek zaman emekli maliyet tasarrufu açısından çok daha karlı olmaktadır.

periyodik temizlik ankara

Periyodik temizlik hizmetleri ile ilgili edinilen en büyük faydalardan biri de Tam zamanını ve kadrolu çalıştıracak bir ya da birkaç temizlik personeli yerine firmamızdan Haftada Ya da ayda bir kaç kez periyodik olarak part-time temin edeceğiniz temizlik personelleri ile çok daha detaylı bir temizlik elde Edebilir maliyet olarak da tam zamanlı de kadrolu çalışan personel maliyetine göre %50’ye yakın bir tasarruf sağlamanız olacaktır. Bununla birlikte faaliyetle ilgili bir gider olması nedeniyle periyodik temizlik hizmeti ile ilgili yaptığınız harcamanın belgesini firmanızda gider olarak da kullanabileceksiniz.

Bu anlamda özellikle işyeri ofis temizliği ayrı bir önem arz etmektedir. Yönetim ofisleri, toplantı odası, depo, mutfak ve WC tuvaletler, asansör giriş ve merdivenler, cam bölmeli alanlar, otopark ve bahçe dış alanları her neresi olursa olsun işyerlerimizin 7/24 temiz olması, hem müşteriler açısından hem de çalışanlar açısından oldukça önemlidir. Ofisin temiz ve hijyenik olması aynı zamanda çalışanların motivasyonunu artırarak verimlilik ve kara katkı sağlar. Hijyenik ortamlarda çalışan insanlar daha enerjik pozitif ve üretken olurlar ki  bu Durumda işyeri kültürüne ve çalışanlar arası ilişkilere olumlu şekilde yansır. Ankara temizlik firmaları olarak yaptığımız tüm işlemler sırasında ofiste bulunan özel eşyalarla, elektronik cihazlara hiçbir şekilde dokunulmamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve son sistem teknolojik ekipmanlarımızla sizlerin yüzlerini her daim güldürmeye ve memnuniyetinizi arttırmaya hazırız. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ankara periyodik temizlik hizmetleri


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara