Tesis Yönetimi Hizmetleri

Ana SayfaHaberlerTesis Yönetimi Hizmetleri


Tesis Yönetimi Hizmetleri


CSS Temizlik - 2020-05-18


Milli Tesis Yönetim firmaları arasında en büyük sıkıntı müşterilerimizin güven eksikliği. Çünkü bir çok örnek gördük aşırı büyüyen veya büyüme trendinde olan firmalarımızın iflas ederek müşterilerini zor durumda bıraktığını veya uluslararası bir firmaya satılarak bütün sistem ve fiyat politikalarının değişmesi sonucu müşteriyi bekleyen sürprizleri. Bu güven eksikliğine rağmen ısrarla milli firma ile çalışan müşterilerimizin yanısıra işimi riske atamam düiüncesiyle uluslararası firmalarla çalışan müşterilerimiz çok daha fazladır. TEMGİAD derneği olarak en önemli misyonumuz milli firmaları bir arada toplayarak müşterilerimizin bizde gördüğü eksik yada şüpheli yanlarımızı sıfıra indirmektir. TEMGİAD olarak en önemli vizyonumuz ise milli firmalarımızı mümkün olduğunca uluslararası hizmet verme kapasitesine ulaştırmaktır. 
-Kaliteli kendinisine,ekibine dolayısı ile verdiği hizmete güvenen firmalar bir araya gelerek bir fon oluşturulmalıdır.
-Üyemiz olan firmalar her ay kendisini belirleyeceğimiz mali (SGK ve vergi borcu)ve idari konularda karışma yetkisi olmadan sadece isteyen müşterilere sunmak için denetlememize izin vermelidir. 
-Kalite standartlarımızı belirleyerek firmaların bu standartlara uymasını ve gelişmesini sağlamalıyız.
-Kalite standartlarına uyum derecesine göre yıldız puanlaması vb.. uygulamalarla performans yönetimi yapmalıyız.
-Üye firmalar tarafından alım garantisi vererek milli endüstriyel temizlik makineleri teşviği yapmalıyız.
-Üye firmalar tarafından alım garantisi verilerek endüstriyel temizlik ve sarf malzeme üretimlerini  teşvik etmeliyiz.
-Üye firmalar ile tüm bankalardan teklif alınıp çalışacağımız bankayı seçmeliyiz.( Banka seçiminde personel sayısı en fazla puanlama yıldızı en çok olan firmaların kararı daha önemlidir)
- Üye firmaların imtiyaz ve ayrıcalık aldığımız bankalarla çalışmasını sağlamalıyız.
-Uluslararası bir iş kurma teşebbüsü yapabilen veya iş alabilen firmalara dernek fonundan belirlenen oranda destek fonu aktarılmalıdır.
- Üye firmalar arasında çalışan insan kaynakları personellerle ilgili bir veritabanı oluşturmalı ve bu iletişim  ağı ile çalışma ahlakına riayet etmeyen kötü niyetli personellerin bilinmesini sağlamalıyız.
-Personel istihbarat ağımız ile kanunsuz işten çıkıp firmasını zor durumda bırakan personellerin üye firmalarımızda hiç birinde bir daha işe giremeyeceğini bilerek personel aidiyetini artırmalıyız.
-Uluslararası yöntemleri araştıran ve üye firmalarımıza bilgi veren bir araştırma kurulu kurmalıyız. 
-Müşteri istihbarat ağı kurarak kötü niyetli müşterilerimizi(ödeme konusunda aşırı sıkıntı gösteren) diğer firmaların bilmesini sağlayarak hem müşterilerimizin ödeme konusunda daha disiplinli olmasını sağlamalıyız hemde firmalarımızın zarar görmesine engel olmalıyız. Bir Ankara Temizlik Şirketi olarak CSS Cleaning Service Solution Endüstriyel Temizlik Hizmetleri bu anlamda yapılacak olan tüm çalışmalara ön ayak olup destek verecektir.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara