ANKARA ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK VE ANKARA İPLE ERİŞİM

Ana SayfaHaberlerANKARA ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK VE ANKARA İPLE ERİŞİM


ANKARA ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK VE ANKARA İPLE ERİŞİM


CSS Temizlik - 2019-11-14


Ankara endüstriyel temizlik hizmetleri piyasasında 2014 yılından beri faaliyet gösteren firmamız bu yıl bünyesine profesyonel temizlik ve endüstriyel temizlik alanında katmış olduğu yeni hizmetlerle daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeye başlamıştır. Bu anlamda dış cephe cam temizliği, dış cephe kompozit temizliği, dış cephe silikonlama, pimaş değişimi, montaj ve boyama işlerinde giderek tercih edilmeye başlanan Ankara Endüstriyel dağcılık ve iple erişim hizmetlerinde de (industrial climbing and rope access) ön plana çıkmaktadır.

CSS Cleaning Service Solution Endüstriyel Temizlik Hizmetleri firması olarak bünyemize kattığımız tecrübeli, IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) eğitim belgeli dağcılık personellerimiz ile ulaşılması zor olan tüm yüksek yapılı alanlarda yüksek iş güvenliği önlemleri iel birlikte uluslararası kalitede kullandığımız ekipman ve techizatlarla hizmet vermekteyiz. Özelikle son yıllarda dış cephe cam silimi yaptıran yüksek kuleler, rezidanslar, Ticaret merkezleri, AVM’ler, site ve diğer toplu yaşam alanları ile endüstriyel sanayi yapılarında bu yöntemle dış cephe cam silimi ve dış cephe temizlik işi hem daha az zaman almakta, daha az maliyetli olmakta, hem daha etkili ve kesin çözüm sağlamaktadır.

Ankara Temizlik Firmaları arasında en fazla hizmet yelpazesine sahip olan firmamız Endüstriyel Dağcılık ve İple Erişim hizmetleri dışında sabit temizlik personeli temini, hizmet personeli temini, endüstriyel tesis temizliği, fabrika temizliği, mutfak temizliği, restoran temizliği, yemekhane temizliği, gıda tesisi temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, halı yıkama, koltuk yıkama, çöp şut baca temizliği, yağlı kanal baca temizliği, temizlik makinası kiralama, eşyalı ev temizliği ve gündelikçi temini gibi içinde temizliğin olduğu hemen her alanda faaliyet gçsteren tek firme konumundadır.

Firmamız yıllara dayanan  mesleki birikim ve tecrübe ile birlikte sosyal medya ve dijital alanda da oldukça faaldir. Dijital marketing, sosyal medya yönetimi, SEO, reklam ve markalaşma ile ilgiki faaliyetlere önem veren firmamız www.google.com gibi arama motorlarında hakkında en çok konuşulan, en iyi orumları alan ve oldukça fazla referansa sahip olan bir temizlik firması olarak karşınıza çıkmaktadır. Özelikle kullanıcı deneyiminin en önemli ve doğru bilgi kaynağı olduğu günümüzde en iyi temizlik firması ya da temizlik firması tavsiyesi gibi sorulara cevap ararken CSS Cleaning Service Solution firması sizin için en doğru adres olacaktır.

İster kentesel olsun isterse endüstriyel alanda ihtiyaç duyacağınız temizlikle ilgili tüm profesyonel çözümler CSS de mevcuttur. Ankara Temizlik Firmaları arasında en iyi firmalardan birinden hizmet almak sizinde hakkınız.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


 Hemen Ara