Ankara Temizlik Firmaları


Ankara Temizlik Şirketleri CSS Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, tüm Türkiye genelinde Kurum ve Kuruluşların ihtiyaç duydukları ve kendi asli işleri olmayan hizmetlerin sağlanması ve organizasyonu konusunda müşterileri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Günümüz rekabet ortamında, şirketler verimliliklerini devamlı arttırırken, maliyetlerini düşürmek zorundalar. Bunu başarabilmenin yollarından birisi de mümkün olduğu kadar esnek ve ekonomik bir işgücüne sahip olmaktır.

Firmanızın ana faaliyetleri üzerinde doğrudan etkisi olan temel pozisyonlar dışındaki pozisyonlarda çalışan işgücünüzü, personel arama konusunda zaman ve maliyete katlanmadan, eğitim ve oryantasyonuü sevk ve idaresi, kıdem tazminatı-ihbar tazminatı gibi özlük hakları ve ücretlendirmesi şirket yönetiminizde kalacak şekilde, profesyonel bir hizmet kuruluşunun bordrosuna devir etmek istediğinizde, Ankara Temizlik Şirketleri CSS Endüstriyel Temizlik Hizmetleri çözüm ortağınızdır.

Konser, fuar, tanıtım, seminer organizasyonlarında part-time, iş merkezleri, her türlü ofis, rezidans, site, oteller, fabrikalar, hastaneler gibi kuruluşlarda part-time ya da full-time görev yapacak konusunda deneyimli elemanlarla hizmet vermekteyiz.

İhtiyaca göre yabancı dil bilen ve uzmanlık gerektiren farklı konularda yetkinliğe sahip elemanlarımızla tüm taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Sekreter Temini
Yönetici Sekreter Temini
Yönetici Asistan Temini
Çay Servis Elemanı Temini
Ofis Boy Temini
Resepsiyonist Temini
Bahçıvan Temini
Fuar ve Tanıtım Hostesi Temini
Çevirmen Temini
Makam Şoförü Temini
Temizlik Personeli Temini